Представяме Ви ... MC Van

Главна категория: Новини
Посещения: 4591

Van1Melnicata.com има честта да представи в рубриката „Срещи“ млади несебърски таланти, изявяващи се с различни дейности. Наш гост днес е MC Van, рапър от Несебър.

"Казвам се Иван Кибритев. От Несебър съм, на 23 години.
Занимавам се с музика под псевдонима МС Van от 2011 година. Всичко започна сякаш на майтап, но все още е нещо, с което се забавлявам.

Стартът ми беше както при всеки – от вкъщи със скайп микрофон. С времето се запознах с доста хора и от тогава работя главно с тях. В този ред на мисли изказвам своите огромни благодарности на екипа от "Студио 33" – Бургас, които са големи професионалисти.

През 2015-та г. направих HighLifeSquad, покрай мен се включи и Ricky, за когото скоро писахте в сайта. С него се познаваме от детската градина.
Работим заедно по проекти от 2016-та година. Веднъж се бяхме събрали да пием. Напихме се и направихме песен на майтап, че дори я пуснахме и официално в интернет.
Van2Най-големия идол и модел за подръжание е баща ми, другите нека да са живи и здрави.

Естествено, симпатизирам на доста успели изпълнители, но не ги приемам за някакъв модел за подражание в реалния живот.

Музиката е филм, реално. Всички сме актьори, всеки в своята роля. В музиката можеш да си какъвто си поискаш.
Кефя се на успели хора, няма значение с какво се занимават. Щом си успял в твоята сфера и си готин човек - заповядай на нашата маса.
Много държа на уважението и лоялноста на даден човек. Мразя лъжците и лицемерите.
За това и като малък все звъняха у нас на нашите да се оплакват, че съм набил някой. Те някои и все още го правят.

Искам да благодаря на семейството си, на приятелите си, и на всички, които са плътно до мен и ме подкрепят. Живи и здрави да са всички!
Поздрави и на тези, които бяха до мен само докато имаха изгода.
Благодаря и на Melnicata.com за подкрепата през годините. Това означава много за мен!"

Вижте още: „Златни спомени от Слънчев бряг“ с Янчо Пехливанов