"Несебър“ започна с победа във Втора лига

Главна категория: Новини
Посещения: 1461

NsArhiv1Успех с 4:2 регистрираха футболистите на „Несебър“, в първи за сезон двубой във Втора професионална лига. Възпитаниците на старши треньора Николай Жечев надделяха срещу дублиращата формация на „Лудогорец“ /Разград/, като до 20-та минута водеха убедително с 4:0.

Завърналият се в отбора Джунейт Яшар откри в 3-та минута, след като него Диян Молдованов покачи на 2:0 в 7-ма. Отново Джунейт Яшар отбеляза в 13-та минута за класическото 3:0, а Реджеб Халил реализира за 4:0 в 20-та минута.
В началото на втората част гостите намалиха резултата с два гола, реализирани от Денислав Александров в 51-ва минута и Доминик Янков в 64-та.

Победата изведе „Несебър“ на 1-ва позиция с 3 т. И голова разлика 4-2. Преди срещата „Пирин“ /Благоевград/ - „Добруджа“ /Добрич/ днес, понеделник, с по 3 точки са още „Царско село“ /Сф/, „Арда“ /Кж/ и „Струмска слава“ /Радомир/. Ето и всички резултати от изграните до момента двубои от 1-ви кръг на сезон 2018/2019 във Втора професионална лига:
„Несебър“ - „Лудогорец II” /Разград/ 4:2
Днес, понеделник, от 18:00 ч. играят „Пирин“ /Благоевград/ - „Добруджа“ /Добрич/

В следващата си среща „Несебър“ ще гостува на „Добруджа“. Двубоят е на 4-ти август, събота, от 18:00 ч.