Достойно представяне на „Несебър“ срещу „Лудогорец“

Главна категория: Новини
Посещения: 2769

N3Футболистите на „Несебър“ отпаднаха от турнира за Купата на България, след като отстъпиха 1:3, в мач от 1/16 финалите срещу евробоеца „Лудогорец“ /Разград/.

Възпитаниците на старши треньора Николай Жечев дадоха всичко от себе си, за да затруднят максимално своя именит съперник, като представянето им бе повече от достойно.

N1„Делфините“ първи откриха резултата с гол на своя капитан Нуретин Пюскюлю, който бе точен с глава в 25-та минута при центириране от ъглов удар на Галин Димов.

N2В 26-та минута гостите от Разград изравниха с попадение на Жоао Пауло, който реализира след самостоятелна акция.
През първата част много силни изяви имаше стражът на „Несебър“ Петко Пацов, който на няколко пъти изби силни удари на противниковите играчи.

След почивката гостите от „Лудогорец“ стигнаха до обрат. В 63-та минута Георги Терзиев направи резултата 1:2, когато се оказа най-съобразителен в наказателното поле на домакините.

Крайното 1:3 оформи Джоди Лукоки от близка дистанция, след като получи пас от Доминик Янков.

Несебър“: Петко Пацов, Нуретин Пюскюлю, Николай Дамянов, Джуниет Али, Симеон Баев, Галин Димов, Атанас Ташолов, Иван Михайлов /75 – Трайо Грозев/, Николай Дросев /78 – Боримир Карамфилов/, Жак Пехливанов /46 – Радослав Апостолов/, Реджеб Халил