Нов разгромен успех за старшата на „Несебър“

Главна категория: Новини
Посещения: 2873

Юношите старша възраст на „Несебър“ отново бяха убедителни в първенството при връстниците си, набор 2000/2001, като надделяха с 6:1 наборите си от „Созопол“.

Възпитаниците на треньора Лазар Тонозлиев проведоха срещата си от 3-ти кръг на помощното игрище на стадиона в Несебър.

Двубоят приключи при 1:1 на почивката, а през вторите 45 минути младите несебърски „делфини“ се развихриха, като отбелязаха цели 5 гола.

По два гола реализираха Патрик Попов и Али Алиев, а по веднъж точни бяха Христомир Златинов и Мирослав Стефанов.
Така след 3 поредни победи „Несебър“ има в своя актив 9 точки и респектираща голова разлика 21-2.
След седмица за юношите старша възраст предстои гостуване на „Созопол“. Двубоят е на 11-ти октомври, четвъртък, от 16:00 ч.