Трето място за Димитър Топчийски в Kinder+Sport

Главна категория: Новини
Посещения: 383

КИНДЪР  СПОРТ ТЕНИСВ IV-тия турнир от веригата Kinder + Sport, който се проведе в Стара Загора, трето място при момчетата до 9 години зае несебърският тенесист Димитър Топчийски (ТК ,,СА Несебър“, гр. Несебър) с 5-3 срещу Иво Найденов (ТК ,,Габрово“, гр. Габрово). В рамките на 6 турнира от март до август децата от възрастовите групи до 9, 10, 11 и 12 години ще имат възможността да се съревновават помежду си, за представители на България в международните финали.

Финалният международен турнир ще се проведе между 17-ти и 20-ти октомври в „Монте Карло Кънтри клуб", Монте Карло.

∙ 15-17 август – Национален тенис център, София до 9, 10,11 и 12 години

Като последният от тях ще бъде Матърс-турнир.

Финалното класиране се изготвя на база от общия брой точки от изиграните турнири, като всеки състезател трябва да е участвал в поне 4 (четири) от общо шестте „Kinder+ Sport" турнира. Класираните състезатели на 1 (първо) място в крайната ранглиста на програмата, която ще излезе след 20 август, ще получат възможността да участват на финалния световен турнир между 17 и 20 октомври на кортовете на „Монте Карло Кънтри Клуб".

Снимка: bgtennis

Четете още: „Турнир на Приятелството“ – Обзор 2019